Grudniowe kino w Sulechowie

kafel

Zapraszamy na grudniowe kino!

5 GRUDNIA

16.00 – „KUMPLE Z DŻUNGLI”

17.45  – „CICHA NOC”

20.00 – „NAJLEPSZY”

Bilety w cenie 16 zł ulgowy i 18 zł normalny do nabycia w kasie Zboru  w dniu seansu lub na www.zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl w zakładce BILETY.

Kontakt: 68 385 22 14 i www.dk-sulechow.com

KUMPLE Z DŻUNGLI

Les As de la Jungle

Reż. David Alaux

Prod. Francja 2017,  97 min

Oto zgrana paczka superbohaterów z dżungli! Pasiasty kung-fu pingwin – Maurice, jego pasiasty syn, kung-fu… złota rybka – Junior, genialny wyrak – Gilbert, waleczny goryl – Miguel oraz czarująca nietoperka – Batricia. Na drodze wesołej bandy staje piroman koala – Igor, który wiele lat temu miał plan zniszczenia dżungli. Wtedy zagładę powstrzymała tygrysica – mama Maurice’a. Teraz szalony koala ma szansę się zemścić. Kumple z dżungli – na ratunek!

NAJLEPSZY

Reż. Łukasz Palkowski

Wyk.: Jakub Gierszał, Arkadiusz Jakubik, Janusz Gajos, Artur Żmijewski, Kamila Kamińska

Prod. Polska 2017,  110 min

Głównym bohaterem filmu jest sportowiec, który zachwycił świat, a który w Polsce, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

CICHA NOC

Reż. Piotr Domalewski

Wyk. Dawid Ogrodnik,  Tomasz Ziętek, Arkadiusz Jakubik,  Agnieszka Suchora

Prod.  Polska 2017,  97 min

Główna nagroda na tegorocznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec (Arkadiusz Jakubik), brat (Tomasz Ziętek), z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra (Maria Dębska) z mężem (Tomasz Schuchardt). Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *