Listopadowe seanse w Sulechowie

p

Już 20 listopada zapraszamy na kolejne seanse filmowe.

Tym razem wkraczamy w haloween’owo – świąteczny nastrój z „Listami do M. 3” oraz bajką „Potworna rodzinka”.

Godziny seansów:

16.00 Potworna rodzinka
17.50 Listy do M. 3
20.00 Listy do M. 3

Bilety dostępne w dniu seansu od godz. 14.00 oraz na http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/

LISTY DO M. 3

Reż. Tomasz Konecki

Wyk.: Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygat, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Andrzej Grabowski

Prod. Polska 2017, 110 min

Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. „Listy do M. 3” opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

POTWORNA RODZINKA

Reż: Holger Tappe

Prod.: USA/Niemcy 2017, 96 min

Przerażająco śmieszna i strasznie porywająca animowana opowieść o rodzinie przemiłych, choć dość niezdarnych potworów.

Fay SIelska jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne. Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Sielskich na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina. Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością. Tak, tak! Wishbone’owie zostali zamienieni w potwory! Od tej chwili robią wszystko, by zdjąć klątwę i uniknąć zaczepek ze strony namolnego hrabiego Draculi. Wkrótce okaże się też, że bycie potworem ma swoje dobre strony. Max może sam sobą poszczuć szkolnych rozrabiaków, jego tata jest silniejszy niż wszyscy Avengersi, mama hipnotyzuje nawet sprzedawców w sklepie, a Fay jest po prostu nieśmiertelna!

Szczegóły http://dk-sulechow.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *